W tym momencie grasz » Adventure Island 4

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki, Przygodowe »

Adventure Island 4

Adventure Island 4 to sporo zmian w porównaniu do poprzednich części, ale jak zwykle w całej serii – część niezwykle udana i wciągająca!

Adventure Island 4 to ostatnia część tej niezwykle popularnej, kultowej serii gier platformowych na konsolę Pegasus. Jest to w dalszym ciągu gra platformowa, ale ze sporą domieszką z gier przygodowych, stąd w naszym serwisie możecie ją znaleźć również w tej kategorii gier.

Nowością jest również możliwość teleportacji – znajdziemy to w popularnych w grze jajkach. Zerwano na starcie z dotychczasowymi toporkami, a nasz bohater z biegiem gry będzie miał dostęp do wielu innych broni – zdobytych po walkach z przeciwnikami.

Zobacz pozostałe części:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>