W tym momencie grasz » Arkanoid 2

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Arkanoid 2

Arkanoid 2 to druga część niezwykle popularnego, zręcznościowego hitu. Naszym zadaniem jest odbijanie piłki specjalną platformą i likwidowanie wyznaczonych przedmiotów.

W pierwszej części likwidujemy głównie kolorowe płytki i gra z początku jest  prostsza. Dwójka to od pierwszego poziomu zabawa już dla trochę bardziej zaawansowanych graczy. Tu na starcie do pokonania obelisk, który znajduje się dość blisko nas i trzeba go uderzyć sporo razy zanim przejdziemy do kolejnego etapu.

Od początku gry atakują nas również ogniste kule, co w przypadku zetknięcia z nimi spowoduję stratę życia.

Bardzo ciekawą rzeczą w Arkanoid 2 jest możliwość samodzielnego zbudowania etapu. Do dyspozycji mamy wszystkie przedmioty występujące w grze. Polecamy dla wszystkich fanów Arkanoid.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>