W tym momencie grasz » Big Nose Freaks Out

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki, Złota Piątka »

Big Nose Freaks Out

Świetna gra z Wielkim Nosem w roli w głównej, kontynuacja części Big Nose The Caveman. Wcielamy się w postać jaskiniowca, który w dodatku porusza się na prehistorycznej deskorolce 🙂

Tym razem Big Nose zbiera kości, które skradziono mu sprzed wejścia prehistorycznego banku przez dinozaura. Jego zadaniem będzie przejście wszystkich poziomów i miejsc, by finalnie rozprawić się ze zwierzakiem. Po drodze oczywiście sporo platform, przepaści i postaci, które trzeba ominąć bądź zlikwidować. Jako broń służy naszemu bohaterowi maczuga, ale co jakiś czas na levelach dostępne są kamienie, którymi z daleka możemy obrzucać czyhające dla nas przeszkody.

W porównaniu do poprzedniej części, tą można sklasyfikować jako platformówkę, gdyż poruszamy się po różnych poziomach zbierając jak największą liczbę kości czy szukając możliwości obrony kamieniami.

W tej części wszystko się zresztą toczy dużo szybciej za sprawą sławetnej deskorolki. Świetna gra bez dwóch zdań!

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>