W tym momencie grasz » Binary Land

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Logiczne »

Binary Land

Binary Land to jedna z kultowych, logicznych gierek! Wcielamy się w postać pingwina, który jednocześnie z drugim pingwinem płci przeciwnej musi się spotkać przy zakratowanym sercu.

Mamy do wyboru dwóch bohaterów – męskiego o imieniu Gurin i damskiego o imieniu Malon. Oczywiście sterujemy tylko jednym z nich, ale drugi porusza się identycznymi ruchami. Kiedy używamy broni, by zabić czyhające na nas zagrożenia, drugi również to robi. Pingwiny poruszają się identycznie na linii poziom – pion, natomiast prawo – lewo na zasadzie lustra.

W Binary Land poza pająkami przeszkodami będą pajęczyny, które oczywiście można zniszczyć. W niektórych przypadkach mogą być jednak wykorzystywane do rozgrywki. Kiedy wpadnie w nią jeden z pingwinów, drugi w tym czasie może pokonać dowolną trasę na planszy. Musi jednak podejść do ukochanego i uwolnić go.

W kolejnych etapach plansze będą coraz bardziej niesymetryczne, stąd trzeba będzie się mocno nakombinować, by do spotkania doszło centralnie w wyznaczonym punkcie.

Polecamy Binary Land jako ciekawą grę, w której trzeba trochę pomyśleć!

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>