W tym momencie grasz » Castlevania II – Simon’s Quest

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki, Przygodowe »

Castlevania II – Simon’s Quest

Castlevania II to druga odsłona platformówki, której bohaterem ponownie jest Simon Belmont. Zadaniem będzie cofnięcie klątwy Drakuli, którą rzucił słynny wampir na koniec pierwszej części gry.

Po jego zniszczeniu w pierwszej części diało Drakuli zostało podzielone na pięć części. Teraz Simon będzie musiał wszystkie je znaleźć i przynieść do ruin zamku, aby zakończyć sprawę z wampirem raz na zawsze.

Sama gra pozostaje grą platformową, choć różni się od pierwszej części tym, że wprowadzono tu szereg elementów RPG. Powoduje to, że gra staje się przyjemną grą przygodową.

Simon może tu rozmawiać z mieszkańcami, którzy mogą mu sporo pomóc, ale również wyprowadzić w pole kłamstwami. W Castelvania II będziemy nie tylko znajdowali nowe rodzaje broni, ale będziemy mieć możliwość ich kupna za zgromadzone środki.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>