W tym momencie grasz » Castlevania III – Dracula’s Curse

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki, Przygodowe »

Castlevania III – Dracula’s Curse

Castlevania III – Dracula’s Curse to trzecia już część popularnych, mrocznych przygód. Kolejny raz przyjdzie nam stanąć oko w oko z wampirem Draculą.

W trzeciej części gry Castlevania naszym bohaterem będzie Trevor C. Belmont, przodem Simona Belmonta, którego znamy z dwóch poprzednich części gry.

Akcja toczy się w roku 1476. Zamek Drakuli pojawia się według fabuły raz na 100 lat.

Podobnie jak w drugiej odsłonie gry, część ta ma rozbudowaną część przygodową. Nasz bohater może dokonywać różnych wyborów, przez co wpływa na bieg całej rozgrywki. Same trasy doprowadzające nas do finalnego pojedynku były często opisywane, gdyż posiadają różny poziom trudności.

Trevor nie bierze samodzielnego udziału z siłami zła. Nowością jest możliwość skorzystania z pomocników. Są to Sypha Belnades, młoda czarodziejka o słabej sile ataku fizycznego, ale potężnej sile zaklęć oraz Grant Danasty, pirat ze zdolnością do wspinania się na ścianach i zmiany kierunku w połowie skoku.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>