W tym momencie grasz » Clu Clu Land

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Clu Clu Land

Clu Clu Land to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać zwaną Bubbles. Naszym zadaniem jest rozwinięcie wszystkich złotych sztab.

Poza odkrywaniem sztab należy unikać Unira oraz Czarnych Dziur. Poruszające się Unira można ogłuszyć za pomocą fali dźwiękowej. Będziemy mieć dzięki temu spokój na dobrych kilka sekund. Można je również ogłuszone przecisnąć do boku planszy, a wtedy zostaną zlikwidowane, a na nasze konto wpadną dodatkowe punkty.

Jeśli tylko zetkniemy się z naszymi przeciwnikami, od razu tracimy życie. To samo się stanie po wpadnięciu w czarną dziurę czy utracie czasu, który jest przewidziany na każdy z etapów.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>