W tym momencie grasz » Contra 2

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Strzelanki »

Contra 2

Contra 2, czyli Super Contra to kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier na konsolę Pegasus. W dwójce ponownie 8 etapów z którymi zmierzy się nasz komandos.

Fabuła gry nawiązuje do pierwszej części – kosmici zajmują bazę wojskową, a dwa komandosi – Bill Rizer i Lance Bean będą walczyć z nimi przy pomocy różnych rodzajów broni.

Samo odwzorowanie komandosów jest bardzo zbliżone. Różnica w poruszaniu dotyczy tylko tego, że w dwójce poruszamy się również po pochylonym terenie.

Często jest tak, że kolejne części gry są mniej udane niż pierwowzór. W Super Contrze gra na swojej grywalności nie traci nic i automatycznie można po skończeniu jedynki przesiąść się na dwójkę.

Zobacz również:

Contra

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>