W tym momencie grasz » Contra Force

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Strzelanki »

Contra Force

Trzecią część kultowej Contry, tym razem jednak w całkowicie innym, odświeżonym wydaniu! W Contra Force już na starcie spotykamy się z rewolucją – wybieramy jednego spośród czterech bohaterów, a każdy z nich specjalizuje się w innych rodzajach broni. Poza Burnsem jest to Smith, Iron i Bens. Co ciekawe, w trakcie gry możemy włączyć kolejnych bohaterów, którymi będzie sterować komputer. My sami możemy wykorzystywać specjalizację każdego z nich w różnych momentach rozgrywki.

Sama fabuła gry rozpoczyna się w 1992 roku w mieście Neocity. Burns odbiera telefon od Foxa, który informuje o kłopotach szefa.  Planują spotkanie, jednak kiedy Burns przybywa w wyznaczone miejsce, zastaje Foxa martwego… Teraz to Burns ma na głowie osoby, które zabiły jego przyjaciela.

Sama gra jest dość wymagająca i potrzeba dobrego rozpoznania poszczególnych poziomów, by przejść całą. Daje dzięki temu sporo frajdy grającemu.

Zobacz również:

Contra
Contra 2

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>