W tym momencie grasz » Double Dragon III

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Bijatyki »

Double Dragon III

Double Dragon III to kontynuacja popularnej serii. Trzecia część to nowy przeciwnik, jednak zasada pozostała ta sama – należy zlikwidować wszystkich wrogów!

Tym razem nie będą to już Shadow Warriors, a nowa, tajemnicza organizacja. Jedyny świadek porwania, Brett, umiera zanim zdąży wyjawić tożsamość grupy.

Hiruko informuje chłopaków, że dojdą do celu po znalezieniu kamieni mocy, które zostały rozrzucone po świecie. Z tego względu gra rozpoczyna się w Stanach Zjednoczonych, ale w kolejnych etapach nasi bohaterowie odwiedzą Chiny, Japonię i Włochy. Ostatnim etapem i miejscem finałowej bitwy będzie Egipt.

Podobnie jak w poprzednich częściach likwidujemy wszystkich napastników, którzy staną nam na drodze. Możemy przejmować ich broń, która następnie znika po śmierci wroga.

Niezliczona ilość pojedynków, które trzeba stoczyć powoduje, że czas spędzony z Double Dragon daje możliwość solidnego odreagowania.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>