W tym momencie grasz » Excite Bike

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Sportowe »

Excite Bike

Excite Bike to gra, w którą uwielbiałem grać od zawsze głównie za motocyklowy klimat. Naszym zadaniem będzie pokonanie trialowej trasy w jak najlepszym czasie.

Jedziemy solo, a przed każdy etapem dostajemy informacje o czasie kwalifikującym nas na podium. Jest to minimum, które musimy osiągnąć, by przejść do kolejnego etapu.

W grze skaczemy po mniejszych i większych przeszkodach, ważne jest, aby sterować rotacją motocykla w zależności od nachylenia podłoża, na które lądujemy. Na samych prostych również czają się przeszkody w postaci przerw w trasie oraz trawiastych blokach, które zwalniają do minimum nasz motocykl.

Gaz w Excite Bike wciskamy na klawiszu A (odpowiednik Z na klawiaturze), jednak istnieje również możliwość jego „dopalenia” przez wciśnięcie drugiego z przycisku. Musimy go jednak używać rozsądnie i pilnować temperatury silnika. Przegrzanie motocykla kończy się konieczną kilkusekundową pauzą.

Świetnym sposobem na maksymalne schłodzenie maszyny jest najechanie podczas przejazdu na pole – strzałki.

Sporą frajdę w grze daje możliwość własnoręcznego projektu trasy, po którym następnie możemy się przejechać.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>