W tym momencie grasz » Felix Cat

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki »

Felix Cat

Felix Cat to ładnie zrobiona gra platformowa, która klimatem przypomina Super Mario czy Adventure Island. Wszystko zaczyna się od filmiku w którym dowiadujemy się, że profesor przetrzymuje ukochaną Felixa, a w zamian chce jego teczkę. Feliks zatem biegnie z teczką przed siebie i pokonuje kolejne etapy.

Każdy level należy pokonać w określonym czasie, który jest cały czas odliczany o góry ekranu. W czym szybszym czasie dotrzemy do końca etapu tym więcej punktów wyląduje na naszym koncie.

Feliks poza skakaniem i uderzaniem rękawicą bokserską może również zbierać na planszy przeróżne artefakty, które zmienią sposób pokonywania przeciwników. Podobnie jak w Mario – jeśli Feliks będzie pokonywał przeciwników z użyciem magii – dotknięcie wroga nie będzie skutkowało od razu stratą życia, a stratą wszelkich rozszerzeń i wróci do standardowej rękawicy bokserskiej.

W kolejnych etapach Feliks będzie nie tylko chodził po poziomach, ale również pływał czy latał balonem…

Na samym końcu czeka go starcie z samym doktorem.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>