W tym momencie grasz » Goal 2

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Sportowe »

Goal 2

Goal 2 to jak nazwa wskazuje druga odsłona popularnej gry z końcówki lat 80 – tych. Tu zmodyfikowano nieco składy, a także wprowadzono kilka zmian.

Pierwszą są rzucającą się na starcie opcje – możemy chociażby wyłączyć muzykę czy możliwość faulowania. Gra daje nam również możliwość wyłączenia tzw. spalonych, gdyż domyślnie w grze istnieje możliwość ich zrobienia.

Tryb kariery jest możliwy tylko w opcji rozgrywek o Mistrzostwo Świata. Podobnie jak w pierwszej części wybieramy jedną z drużyn narodowych, które są rozstawione w kolejnych grupach. Kolejny raz obecna jest tutaj Polska, jednak nie ma już takich rodzynków jak Związek Radziecki (nie zastąpiono go Federacją Rosyjską), ani Niemiec Zachodnich (są po prostu Niemcy).

Udogodnieniem w dwójce jest to, że przed meczem wybieramy konkretną formację, a także możemy zdefiniować miejsce każdego zawodnika z wyjściowej jedenastki. Na starcie rzucamy również monetą, dzięki której wybierzemy połówkę od której zaczniemy grę.

W Goal 2 sama grafiki gry została mocno ulepszona w stosunku do pierwszej części. Postacie są przede dużo bardziej zbliżone i większe, co nadaje sporej atrakcyjności. W przypadku długich podań, np bramkarza, kamera pokazuje nam boisko z daleka dzięki czemu możemy zobaczyć czy piłka przekracza środek boiska.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>