W tym momencie grasz » Goal 3

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Sportowe »

Goal 3

Goal 3 to szalona zabawa! Rozgrywki piłkarskie w parodiowym klimacie, choć zasady gry się nie zmieniają i naszym zadaniem będzie strzelenie jak największej ilości bramek.

Czy ktokolwiek kto miał styczność z Pegasusem nie grał w Goal 3? Ja nie miałem takich znajomych. Choć w dużej części gra dla większości polegała na klikaniu wszystkich przycisków jednocześnie, to cieszyły rozrywane bramki, wywalone na wierzch oczy przeciwników, sztuczki poszczególnych graczy…

W grze wybieramy model gry, a także poziom trudności. Istnieje możliwość potrenowania samych karnych. W oknie uruchamiania gry pojawia się pole password, w którym na Pegasusie wpisywaliśmy aktualny stan rozgrywki. Dzięki temu można było przerwać grę w dowolnym momencie trwania terminarza i wrócić do niej przy następnej nasiadówce na Pegasusie.

Następnie wybieramy grupę oraz drużynę, którą będziemy prowadzić. Przed samym pojedynkiem możemy sprawdzić pogodę (wbrew pozorom przydatna informacja), ustawić muzykę, a przede wszystkim ustawić formację w odpowiednim szyku i wybrać na poszczególne pozycje zawodników z naszej paki. Przed samą grą ustawiamy również taktykę na ofensywę i defensywę – zachowanie zawodników. Jest również możliwość spotkania i porozmawiania z zawodnikami, ale do dnia dzisiejszego nie wiem czemu to służy 🙂

Po wszystkich przygotowaniach czas na pierwszy gwizdek i rozpoczęcie batalii. Tu już całkowita wolna amerykanka! Zawodnicy generalnie domyślnie wykonują pewne czynności, ale my oczywiście mamy wpływ na wszystkich graczy znajdujących się na boisku. Relacje miedzy nimi ustawiamy w Goal 3 na bieżąco korzystając z monitora na dole ekranu.

Oczywiście gra toczy się szybko i nie zawsze jest czas by w nie się wpatrywać. Sporo tu intuicji. Oczywiście wszystko w typowo japońskim humorze. Będziemy grać na pustyni, ale również z w czasie ulew, zdarzy się również brodzenie po pas w błocie. Oczywiście przeciwników kopiemy, szturchamy, generalnie likwidujemy. Gra toczy się jak w normalnym meczu i przechodzimy od fazy grupowej do kolejnych etapów rozgrywek.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>