W tym momencie grasz » Gun Smoke

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Strzelanki »

Gun Smoke

Gun Smoke to niezwykle ciekawa strzelanka z elementami przygodowymi. Cała akcja ma miejsce na prawdziwym Dzikiem Zachodzie, a scenerią są liczni kowboje, złoczyńcy, charakterystyczne domy oraz dużo, dużo śrutu.

Cała akcja zaczyna się w roku 1849 w małej miejscowości Hicksville. Zamieszkują tu głównie pionierzy, którzy osiedlili się tu szukając swojego szczęścia. Grupa bandytów zabija szeryfa, a w mieście panuje terror na miejscowej ludności. Nasz bohater nazywa się Billy Bob i jego zadaniem jest likwidacja poszukiwanych złoczyńców. Cała gra utrzymana w ciekawych, westernowym wydaniu.

W grze możemy strzelać pod prawym i lewym skosem, ale również na wprost (na przyciski na raz). Na starcie mamy standardową broń, ale w trakcie istnieje również możliwość zdobycia lepszych broni. Zdobywamy je od naszych przeciwników, ale istnieje również możliwość zakupu u spotkanych we wiosce osób.

Poza bronią kupimy również i nich np. amunicję. Wszystko później wybieramy z inwentarza przyciskając przycisk Select (Spacja).

Poza zabijaniem osób należy również rozwalać liczne beczki. Znajdują się tam wszystkie pieniądze, które możemy przeznaczyć na późniejsze zakupy, ale również ulepszenia broni czy naboje.

Istnieje również możliwość zdobycia konia, dzięki czemu nie stracimy życia przy pierwszym lepszym trafieniu. W pierwszej kolejności padnie po prostu koń. Na końcu każdego etapu jest znajduje się konkretny bandyta, którego podobiznę widzimy w momencie rozpoczęcia danego poziomu.

Gun Smoke sprawia niezwykle dużo frajdy i choć z początku samo strzelanie może wydawać się monotematyczne, to kolejne etapy nie pozwolą się nudzić – są dość wymagające!

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>