W tym momencie grasz » Gyromite

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Gyromite

Gyromite to, w której profesor Hector oraz jego asystent, profesor Cector przechodzą kolejne poziomy dzięki ich stworzeniu o nazwie R.O.B.

Aby postać profesora przechodziła przez kolejne poziomy, urządzeni R.O.B musi pomóc poprzez podnoszenie i opuszczanie czerwonych oraz niebieskich bram.

Gra posiada dwa tryby – A oraz B. W pierwszym z nich zarządzamy zarówno postacią profesora jak i R.O.B. Profesor musi zebrać wszystkie wiązki dynamitu. Do pokonania jest tutaj łącznie 40 leveli.

W drugim trybie profesor Hector jest w trakcie snu i lunatykuje, a gracz kontroluje tylko R.O.B. Profesor idzie od prawej do lewej strony, a my sterując robotem musimy zmierzać w kierunku profesora.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>