W tym momencie grasz » Legacy of the Wizard

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki, Przygodowe »

Legacy of the Wizard

Legacy of the Wizard to gra platformowa – przygodowa w klimacie gier RPG. Bohaterami gry jest rodzina Drasle, która ma zadanie unicestwić Keela.

Rodzina składa się z sześciu członków oraz zwierzęcia i każdy z nich uczestniczy w naszej rozgrywce. Każdy z członków ma inne właściwości, umiejętności, ale również słabości.

Celem jest znalezienie czterech koron.

Gracz napotka nieograniczoną ilość potworów podczas przemieszczania się przez zawiłe korytarze. Każda postać może wystrzelić strzały o różnej wytrzymałości. Większość z potworów upuszcza elementy, gdy zostanie pokonana. Należą do nich klucze, które mogą być wykorzystane do otwarcia zamkniętych drzwi i skrzyń, chleb, który przywraca zdrowie gracza, mikstury przywracające magiczną moc, a czasem truciznę, która szkodzi.

Możemy tu również zbierać pieniądze, które wykorzystamy później w licznie znajdujących się w grze sklepach.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>