W tym momencie grasz » Lunar Pool

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Lunar Pool

Lunar Pool to z pewnością najbardziej popularny bilard na Pegasusa. Wbijamy oczywiście wszystkie bile do znajdujących się na stolach dołków uważając jednocześnie, by nie wbić tej w którą uderzamy.

Możemy zagrać w trybie jednego gracza, ale również wziąć sobie za przeciwnika komputer.

Kąt uderzenia kija sterujemy ustawiamy przy pomocy kursorów. Uderzenia dokonujemy na jednym z przycisków. Ważny jest wskaźnik mocy, który nieustannie przemieszcza się w prawym górnym rogu. Dzięki temu możemy precyzyjnie ustawić moc swojego strzału.

Na górze znajdują się również nasze statystyki – aktualna liczba punktów oraz ewentualnego przeciwnika. Ważne jest śledzenie postępów w wierszu Rate oraz Ball. Ten informuje nas o ilości „żyć” oraz celności. Trzy uderzenia, które nie skończą się skierowaniem bili do dołka, będą w grze Lunar Pool skutkowały utratą życia – bili. To samo dotyczy sytuacji, gdy naszą bilę, którą uderzamy kijem.

Jeśli uda nam się wbić wszystkie bile bez straty życia, otrzymamy w dodatkowy bonus punktowy.

Gra o tyle ciekawa i zróżnicowana, że na kolejnych poziomach stoły będą znacznie różniły się swoim kształtem, co dodaje grze dodatkowej frajdy.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>