W tym momencie grasz » Magician

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Przygodowe »

Magician

Magician to typowa gra RPG, jakich niewiele było w czasach Pegasusa. Klimat magów, czarodziejów i bohater, którym ruszamy w naszą przygodę.

Jak zwykle w tego typu grach, główna fabułą jest oparta o walkę dobra ze złem. Zły mag o imieniu Abadon buduje razem z bestiami swój zamek i przypuszcza atak na Merlwood.

Jednocześnie pewien uczeń maga o imieniu Paul przygotowuje się podróży po kraju by poznać wszystkie tajemnice dawnych mistrzów. Będzie zwiększał swoje umiejętności i doskonalił w sztuce maga.

Jak to w grach RPG, Paul będzie musiał wchodzić w liczne interakcje z napotkanymi osobami. Przyda się tu znajomość angielskiego, w którym prowadzone są dialogi.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>