W tym momencie grasz » Micro Machines

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Wyścigowe, Złota Piątka »

Micro Machines

Micro Machines czyli prawdziwa wyścigowa gra ze Złotej Piątki. Na start możemy przystąpić w dwóch formułach – albo pojedynczego wyścigu na wybranej trasie, ale w formule kariery.

Jeśli wybierzemy tryb Challenge (kariera), staniemy na starcie wyścigu kwalifikacyjnego, który pozwoli nam się zapoznać ze sterowaniem w grze. Tu oczywiście sterujemy w prawo i lewo za pomocą kursorów, natomiast gaz lub wsteczny na klawiszach Z oraz X.

Rejs kwalifikacyjny odbywa się małymi motorówkami w wannie, a przeszkodą jest wszechobecna piana. Kolejne etapy to również wyścig miniaturowymi pojazdami po ogrodzie, stole bilardowym czy biurku.

Gra daje sporo frajdy, a przeszkody pojawiające się na trasie pozwolą skutecznie wybić się z rytmu.

Zawsze podobała mi się również możliwość przeszkadzania rywalom i spychania ich na przeszkody, które skutecznie pozwalają nam osiągnąć bezpieczną przewagę.

W Micro Machines po prostu liczy się zajęte miejsce, nie czas 🙂

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>