W tym momencie grasz » Mini Putt

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Mini Putt

Mini Putt to symulacja minigolfa z wieloma różnymi możliwościami. Możemy przede wszystkim zagrać w kilka osób, dobrać moduł – treningowy czy zawody, a także wybrać aktualną pogodę.

Tak naprawdę wybieramy miejsce, w którym chcemy by znalazła się piłeczka, a system sam wskazuje nam, jaką moc powinniśmy obrać. Oczywiście nie jest to takie proste bo wskaźnik mocy porusza się szybko – tym szybciej, im mocniejszego i dalszego uderzenia chcemy dokonać.

Poza mocą liczy się również precyzja uderzenia, a za to odpowiada drugi suwak. Tu sprawa jest jeszcze trudniejsza, bo suwak porusza z lewej do prawej strony tylko raz. Jeśli nie zareagujemy kliknięciem klawisza, piłeczka zostanie uderzona z niewielką precyzją. Aby zapewnić maksymalną dokładność należy ustawić kliknąć w suwak w momencie, kiedy będzie na samym środku (miejsce to oczywiście jest zaznaczone).

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>