W tym momencie grasz » Moai Kun

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Moai Kun to gra logiczno – zręcznościowa w której musimy uratować wszystkie płaczące zwierzątka. Na przeszkodzie platformy oraz wrogowie.

Naszym zadaniem jest takie przesuwanie przedmiotów, ich likwidowanie i przeskakiwanie, aby zebrać wszystkie płaczące stworki i finalnie dotrzeć do znajdujących się na planszy drzwi.

Każdy poziom to pojedynczy rzut ekranu, który się nie przesuwa. W Moai Kun będziemy musieli się wykazac nie tylko zdolnościami zręcznościowy, ale również wymyślić odpowiednią kolejność przechodzenia, by po wszystkich dotrzeć do wrót.

W kolejnych etapach zaczną nam przeszkadzać również przemieszczający się wrogowie. Niektórzy biegają, niektórzy miotają różnymi przedmiotami. My również z czasem wzbogacimy nasz arsenał o bomby, którymi jednak mądrze i rozsądnie musimy gospodarować.

Należy przy tym wszystkim również pamiętać, że grze odliczany jest czas. Z każdym kolejnym etapem będzie nam go coraz bardziej brakowało… 🙂

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>