W tym momencie grasz » Mortal Kombat 3

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Bijatyki »

Mortal Kombat 3

Mortal Kombat 3 to w czasach Pegasusa popularna bijatyka. Polega oczywiście na pokonaniu w bezpośrednim pojedynku przeciwnika.

Bitwy toczą się w różnych sceneriach. Jedyną opcją gry jest Turnament, czyli bierzemy udział w rozgrywkach turniejowych. Wygrywając kolejne walki przechodzimy wspinamy się coraz wyżej w hierarchii zawodów.

Pojedynek z przeciwnikiem jest zakończony po dwóch zwycięstwach. W przypadku wybrania jednego przez naszego rywala, rozegra się trzecia walka. Czym więcej energii zachowamy w pojedynku z przeciwnikiem, tym większa liczba punktów jest nam doliczana na końcu bitwy. Punkty dostaje się również za czas walki.

Przed rozpoczęciem gry możemy wybrać w opcjach poziom trudności, który będzie dopasowany do naszych aktualnych umiejętności.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>