W tym momencie grasz » Panic Restaurant

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki »

Panic Restaurant

Panic Restaurant to gra platformowa, a w grę głównego bohatera wciela się sympatyczny i zabawny kucharz o imieniu Cookie.

Musi on poruszać się po swojej restauracji rywalizując z innym szefem kuchni – Ohdove. W trakcie levelów toczy on boje z przyborami kuchennymi, jedzeniem i innymi potworami. Do dyspozycji ma w standardzie patelnię, ale poza pieniążkami które zbiera ma szansę rozszerzyć swoją broń do np. łychy. Znajdzie się również widelec na którym skacząc nabijamy jednocześnie naszych wrogów.

Panic Restaurant to typowa gra platformowa w której przechodzimy kolejne levele, skaczemy i likwidujemy wrogów i zbieramy kolejne artefakty. Na końcu każdego poziomu jest oczywiście do pokonania główny wróg, a na samym końcu gry rywal naszego kucharza – Ohdove. Sama przechodzenie poziomów nie nastręcza bardzo dużych problemów.

Gra jest niezwykle sympatyczna i zabawna. Na owe czasy mogła pochwalić się ciekawą grafikę i świetnym bohaterem. Zawsze chętnie się do niej wraca, by choć na chwilę przypomnieć sobie jak wyglądały kolejne levele.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>