W tym momencie grasz » Pinball

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Pinball

Pinball, czyli elektroniczna wersja popularnych flipperów! Świetna rozrywka na szybkie 10 minut wolnego czasu, a sama zasada gry banalnie prosta.

Sterujemy dwoma łapkami, którymi uderzamy piłkę wędrującą po całym stole. Mamy określoną liczbę piłek i tracimy je, kiedy spadną ze stołu.

Na stole uderzamy w poszczególne rzeczy by zdobyć jak największą ilość punktów. Pinball w wydaniu na konsolę Pegasus posiada dwa poziomy z flipperami. Mamy zatem szansę przytrzymać piłkę jak najdłużej na górnym stole i nabić odpowiednią ilość punktów, a w razie spadku, kontynuujemy na dolnych łapkach.

W całej grze nasza rola ogranicza się do uderzania łapkami, ale trafiając na rundę bonusową sterujemy postacią Mario, który za pomocą platformy odbija piłkę.

Technikę uderzania i łapania piłek za małego często podpatrywało się u starszych graczy na tradycyjnych flipperach. Teraz te wszystkie młodzieńcze doświadczenia można przenieść w elektronicznym świecie, gdyż tradycyjne flippery chyba już wymarły 🙂

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>