W tym momencie grasz » Power Blade

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki »

Power Blade

Power Blade to bardzo udana platformówka dla wszystkich amatorów gatunku. Nasz bohater wyposażony jest w bumerang i to z jego pomocą musi pokonać wszystkie niebezpieczeństwa.

Broń, którą posiadamy ulega oczywiście ulepszeniom – widać to na pasku postępu Power w lewym górnym rogu. Kiedy ją ulepszymy, nasz bumerang będzie miał większą siłę rażenia, będzie dużo dalej rzucany.

Akcja gry toczy się w roku 2191 na Nowej Ziemi. Wszystkim zarządza super komputer, który jednak został przełączony w tryb offline przez potwory. Aby wszystko wróciło do normy, główny bohater musi do niego dotrzeć i uruchomić go na nowo. Aby to zrobić trzeba przejść sześć sektorów i w każdym z nich odzyskać bazę danych. Strzeże ich na każdym poziomie strażnik, którego trzeba pokonać.

Każdy z sześciu sektorów pokonujemy w dowolnej kolejności wybierając z mapy przed każdym poziomem.

Warto pamiętać, że gra Power Blade ma limit czasowy. Czas odliczany jest w prawym, górnym rogu.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>