W tym momencie grasz » Predator

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Platformówki »

Predator

Predator to platformówka powstała na bazie filmu ze słynnym Arnoldem. Tu wcielamy się w jego rolę, a gra toczy się w dżungli. Major „Dutch” Schaefer zapuszcza się w dżunglę aby uratować swoich sojuszników, którzy wpadli w ręce partyzantów. Znalazł on ich kryjówkę, udało się ją zniszczyć, ale w drodze do domu jeden po drugim są zabijani przez nieznaną kreaturę. Przeżywa tylko major i jest skazany na samotną walkę z potworem.

W grze skaczemy po kolejnych platformach uważając, by nie spaść w otchłań. Uważamy na skorpiony oraz grasujących żołnierzy. Walczymy z początku pięściami, ale w trakcie gry zdobywamy różne rodzaje broni, którymi możemy się posługiwać.

W grze Predator szukamy na każdym poziomie jaskini, do której wchodzimy i przechodzimy do kolejnego etapu.

Posiadamy 10 punktów życia, a kontakt z partyzantką czy skorpionami powoduję utratę jednego punktu. Spadek w otchłań skutkuje natychmiastową utratą całego życia. Pasek postępu możemy śledzić w lewym, górnym rogu.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>