W tym momencie grasz » Robin Hood Prince of Thieves

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Przygodowe »

Robin Hood Prince of Thieves

Przygodowa, logiczna gra ze znanym bohaterem Robin Hoodem w roli głównej. Akcja gry rozpoczyna się w arabskim więzieniu w roku 1194. Trwa trzeci rok trzeciej krucjaty. Robin Hood uwięziony jet razem z Peterem Dubois oraz Azeemem. Jego zadaniem jest wspólna ucieczka.

Podczas uwalniania Peter Dubois zostaje śmiertelnie ranny, a Robin będzie uciekać razem z drugim z bohaterów.

Po przyjeździe do Anglii okazuje się, że ojciec Robina został zamordowany, a Nottingham jest opresyjnie rządzone podczas nieobecności króla Ryszarda. Lady Marion wyjawiają Robinowi informację o ukrywających się w lesie Sherwood ludziach.

Robin dołącza do obozu i wyrusza z niego na kolejne misje. Sam koniec gry to szczęśliwe zakończenie i ślub z Lady Marion.

Pokonując kolejne misje należy trochę pomyśleć jak wykorzystać znalezione elementy. Ważnym klawiszem jest w tej grze przycisk Start, którego domyślnym odpowiednikiem w emulatorze będzie Enter. Dzięki niemu możemy rozmawiać z napotkanymi osobami, przeszukiwać miejsca i osoby w poszukiwaniu potrzebnych przedmiotów, a także na bieżąco sprawdzać swój inwentarz.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>