W tym momencie grasz » Tank 1990

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Tank 1990 to kolejna wersja niezwykle popularnej gry Batlle City. Jest wzbogacona o szereg nowych plansz oraz dodatków w postaci nowych power – upów.

Pierwowzorem niezwykle popularnej, zręcznościowej gry jest Battle City. Zasiadamy za sterami czołgu, którego zadaniem jest zniszczenie wszystkich wrogich jednostek, a jednocześnie ochrona orzełka, który znajduje się na dole planszy.

Przez całą grę mamy podgląd do ilości czołgów, które jeszcze pojawiają się na danym poziomie, a zabijając charakterystyczne migające czołgi, możemy liczyć na ciekawe power – upy, które opisujemy w opisie gry Battle City.

Tank 1990 to przede wszystkich szereg nowych, rozbudowanych poziomów, a także nowe power – upy, jak nowe działo czy możliwość przekraczania czołgiem wody (do tej pory niemożliwe).

Poziomów jest tak dużo, że zostały podzielone na osobne kategorie gier – mamy tu zatem Tank 1990 A, B, C itd. po uruchomieniu gry wybieramy wersję, w której chcemy rozpocząć swoje zmagania.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>