W tym momencie grasz » Teenage Mutant Ninja Turtles 3

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Bijatyki »

Teenage Mutant Ninja Turtles 3

Teenage Mutant Ninja Turtles 3 – The Manhattan Project – taki dokładnie tytuł nosi trzecia część przygód Wojowniczych Żółwi Ninja.

Wszystko zaczyna się wstępem, który opowiada o wypoczywających w Key West na plażach Florydy żółwiach. oglądają w telewizji bohaterkę wszystkich części gry, czyli reporterkę April o’Neil, która informuje o fali przemocy w Nowym Jorku. Nagle sygnał telewizyjny zostaje przerwany, a na ekranie pojawia się… Shredder.

Tak, April o’Neil ponownie zostaje przez niego porwana, a Manhattan przeobraża w wyspę. Turtlesy długo się nie zastanawiają i ruszają w odsieczą.

Gra utrzymana w identycznym charakterze jak druga część Teenage Ninja Turtles. Typowa bijatyka, w której poruszamy się wzdłuż levelu i mamy do pokonania masę przeciwników.

Cała gra składa się z ośmiu poziomów, gdzie będziemy poruszać się od Florydy po wyspę Manhattan.

Zobacz również:

Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles 2

Teenage Mutant Ninja Tournament Fighters

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>