W tym momencie grasz » Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Bijatyki »

Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters

Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters to gra o popularnych postaciach Żółwi Ninja. Tym razem w formie turnieju walk na ulicach Nowego Jorku.

Gra jest bardzo ciekawa, bo jest rozbudowana. Już na starcie będziemy mogli wybrać tryb gry, a do wybroru jest m.in. Story Mode, w którym na starcie będziemy walczyli z pozostałymi żółwiami. Najmocniejszy przejdzie do dalszej fazy rozrywek. Na planszy tytułowej znajdziemy również opcje gry, w których znajdziemy m.in. poziom trudności, timer, czy prędkość.

Jest również wersja Versus, gdzie zmierzymy się z wybranym przeciwnikiem. Tu możemy wybrać nie tylko dowolnego przeciwnika, ale również scenerię – część miasta, w której będzie prowadzona walka. Jest także Tornament, gdzie weźmiemy udział w turnieju na czterech graczy.

Rozbudowany jest również sam model walki. Poza tradycyjnymi podskokami, możemy tu dokonać kilku kombinacji. Każdy z żółwi posiada dodatkowo charakterystyczne dla siebie tricki. Bardzo istotna jest tu również umiejętność blikowania ciosów.

Trzeba przyznać, że w porównaniu do innych tego typu gier, gdzie stajemy sam na sam z przeciwnikiem, wersja z Wojowniczymi Żółwiami Ninja jest niezwykle atrakcyjna i grywalna.

Zobacz również:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>