W tym momencie grasz » Tiny Toon Adventures 2

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Tiny Toon Adventures 2

Tiny Toon Adventures 2 to całkowite zerwanie z konwencją typowej platformówki, z którą mieliśmy do czynienia w pierwszej części gry.

W drugiej części gry opartej na popularnej kreskówce znajdujemy się w parku rozrywki, którego właścicielem jest nie kto inny jak Montana Max, znany porywacz z poprzedniej części.

Mamy tu do dyspozycji pięć atrakcji, a każdą z nich będzie musiał pokonać inny animkowy bohater. Każda atrakcja do określona liczba biletów, a te zbieramy przez uczestnictwo w grze. Piąta jest grą finałową (The Funny House), gdzie na końcu królik zmierzy się z samym Montana Maxem. Tu jednak będziemy potrzebować 50 normalnych biletów bądź 5 złotych biletów.

Gra bardzo ciekawa przez to, że możemy rozpocząć zabawę od wybranej atrakcji. Przejście każdej z nich, może poza Bumper Cars, wymaga wytrenowania. Nie da się, jak w przypadku wielu platformówek, przejść etapu bez kilkukrotnej próby pokonania trasy. Sam najmilej wspominam rwącą rzekę (High Speed Log Ride), a także Roller Coaster.

 

Zobacz także:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>