W tym momencie grasz » Top Gun

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Top Gun

Top Gun to gra powstała na bazie słynnego filmu o tym samym tytule. Dla przypomnienia z produkcji telewizyjnej pochodzi również popularna „pościelówa”, czyli piosenka grupy Berlin – Take My Breath Away.

W grze wydanej na konsolę Pegasus siadamy oczywiście za sterami myśliwca F-14, który startuje z amerykańskiego lotniskowa i wykonuje kolejne misje. Wybieramy poszczególne rodzaje broni i likwidujemy naszych przeciwników,zarówno samoloty, jak i statki. W namierzeniu przeciwników pomaga nam znajdujący się na środku radar. Ostrzega również nas również przed przeciwnikami, którzy siedzą na naszym ogonie – należy wtedy niezwłocznie wykonywać niespodziewane zwroty, by zgubić wrogi samolot.

Top Gun to jednak nie tylko powietrzna nawalanka – sporo frajdy sprawia lądowanie na lotniskowcu – wymaga to sporej precyzji i dobrania odpowiedniego kąta lądowania oraz prędkości. Samolot zacznie nam automatycznie schodzić do lądowania, kiedy będzie kończyć się paliwo. Aby precyzyjnie wylądować obserwujemy komendy wyświetlające się na radarze. Ustawiamy odpowiednie kąty natarcia samolotu oraz dodajemy bądź ujmujemy prędkości.

Zobacz także:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>