W tym momencie grasz » Top Gun 2

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Zręcznościowe »

Top Gun 2

Druga część popularnej gry nosi dokładny tytuł Top Gun The Second Mission. Ponownie zasiadamy za sterami myśliwca F-14, którym wykonujemy kolejne misje.

Ponownie do dyspozycji mamy radar, z poza samym strzelaniem i niszczeniem obcych jednostek, musimy wykazać się umiejętnością lądowania na lotniskowcu. Wymaga to odpowiedniej precyzji – dobrania odpowiednich kątów oraz prędkości.

Ulepszeniem w stosunku do pierwszej części jest widok na radarach zarówno nachylenia samolotu, jak i pozycji względem ziemi. Możemy dzięki emu wykonywać zdecydowanie bardziej skomplikowane manewry, które przydają się by zgubić siedzącego nam na ogonie wroga.

Zobacz także:

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>