W tym momencie grasz » Urban Champion

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Bijatyki »

Urban Champion

Urban Champion, czyli bój o największego cwaniaka w mieście! Każda potyczka z przeciwnikiem będzie polegać na zepchnięciu go w stronę studzienki kanalizacyjnej. W tym celu uderzamy przeciwnika szybkim ciosem. który jednak nieznacznie daje nam przewagę, lub jednym długim, który z kolei jest łatwiejszy do zblokowania.

Oczywiście liczba przyjmowanych ciosów nie jest nieograniczona. Ogranicza ją wytrzymałość bohatera którym sterujemy. Poza zadawaniem ciosów i blokowaniem tych wysuwanych przez przeciwnika, ważne jest zwracanie uwagi na spadające doniczki, które mieszkańcy okolicznych domostw zrzucają na uczestników bójki. Trafienie będzie skutkowało krótkim oszołomieniem oraz utratą pięciu punktów wytrzymałości.

Co jakiś czas ulicą na której ma miejsce bójka przejeżdża patrol policji. W tym momencie obie strony rozdzielają się, aby nie zwracać uwagę stróżów prawa.

Po strąceniu przeciwnika do wspomnianej studzienki kanalizacyjnej przechodzimy do kolejnej walki. Celem gry jest zdobycia tytułu mistrza.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>