W tym momencie grasz » Wrecking Crew

To play this game, please, download the latest Flash player! Get Adobe Flash player
Sterowanie w grze w odniesieniu do pada konsoli. Używamy klawiszy kursorów oraz przycisków X oraz Z. Istnieje możliwość zdefiniowania własnych ustawień w opcjach emulatora.  
Sterowanie

Logiczne »

Wrecking Crew

Wrecking Crew to ciekawa gra logiczna, w której wcielamy się w postać… Mario! Tak, Mario to nie tylko bohater platformówek. Tu zajmie się rozwalaniem budynków.

W grze sterujemy postacią słynnego Super Mario, a w modelu gry na dwóch graczy, pojawia się również Luigi. Do pokonania 100 etapów w trakcie których naszym narzędziem pracy będzie młot. Mario nie może skakać ze względu na jego masę.

Rzeczami, które może niszczyć na każdym z etapów to ściany, słupy i drabiny. Obecne są również drzwi – ich otwieranie przyda się w unicestwieniu chodzących po etapie przeciwników. Naszym zadaniem będzie wyburzenie wszystkich elementów konstrukcji, ale w tak przemyślany sposób, by nie zablokować sobie możliwości zniszczenia ich wszystkich. Mario nie skacze, więc w przemyślany sposób musi również niszczyć drabiny. Musimy również uważać na bomby oraz chodzących po poziomach przeciwników. Po zniszczeniu wszystkiego przechodzimy do kolejnego etapu.

Wrecking Crew daje nam możliwość rozpoczęcia zabawy od dowolnego poziomu.

W grze istnieje dodatkowo możliwość zaprojektowania swojego levela.

Komentarze:

Napisz komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>